İlmek Velilerine

Sayın Velimiz,

Siz ebeveynler, çocuklarınızın geleceğe en iyi şekilde hazırlanabilmesi için eğitim konusunda en doğru kararı vermeye çalışıyorsunuz. Bu önemli süreçte çocuklarınız için en iyi eğitim kurumunu seçebilmek için çevrenizden sürekli uyarılar ve tavsiyeler alıyorsunuz.

Biz, çocuğun anne babası ve yakın çevresiyle kurduğu dengeli ilişkinin eğitim hayatının çok önemli bir belirleyicisi olduğunun bilincindeyiz ve okulumuzda verdiğimiz örgün eğitimin, ailedeki eğitimin devamını oluşturduğunun altını çizmek isteriz.

İlmek Koleji olarak çocukları geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya çalışırken odağımıza ahlaki ve insani değerleri almaya çalışıyoruz. Bir pergel misali bir ayağı bu medeniyet havzasında öbür ayağı ise hızla değişen bir dünyaya uyum sağlayabilecek donanımda, rekabet gücü yüksek bireyler yetiştiriyoruz.

Geleceğimize yön verecek bireyler yetiştirme hedefinde olan bizlerin yanında olduğunuz için sizlere gönülden teşekkürlerimizi sunar, her türlü desteğinizin bizim için kıymetli olduğunu bilmenizi isteriz.